Onze wetenschappers zijn er voor u

Op zoek naar specifieke informatie voor uw onderzoek? Een beroep doen op onze expertise? Neem rechtstreeks contact op met de specialist in het vakgebied die u verder kan helpen.

 

Handschriften

Dr. Bernard Bousmanne

Conservator | Handschriften

+32 (0)2 519 57 93 | bernard.bousmanne@kbr.be

 

Dr. Ann Kelders

Handschriften

+32 (0)2 519 57 88 | ann.kelders@kbr.be

 

Dr. Lucien Reynhout

Latijnse handschriften, codicologie, Middeleeuwse bibliotheken

+32 (0)2 519 57 02 | lucien.reynhout@kbr.be

 

Hedendaagse drukwerken

Dr. Bart Op de Beeck

Conservator | Bibliotheekgeschiedenis

+32 (0)2 519 57 30 | bart.opdebeeck@kbr.be

 

Hedendaagse verzamelingen

Rika Colpaert

Hedendaagse publicaties, kunstenaarsboeken en bibliofiele uitgaven

+32 (0)2 519 57 37 | rika.colpaert@kbr.be

 

Astrid De Spiegelaere

Ontwikkeling van de aankooppolitiek voor hedendaagse verzamelingen

+32 (0)2 519 53 81 | astrid.despiegelaere@kbr.be

 

Dr. Michel Fincoeur

Ontwikkeling van de hedendaagse verzamelingen (wettelijk depot), 20ste-eeuwse geschiedenis van Belgische uitgeverijen en de censuur tijdens WO II

+32 (0)2 519 54 38 | michel.fincoeur@kbr.be

 

Friedel Geeraert

Web archiving

+32 (0)2 519 53 95 | friedel.geeraert@kbr.be

 

Nadège Isbergue

Onderzoek en innovatie in informatie- en bibliotheekwetenschappen en -technologieën

+32 (0)2 519 53 95 | nadege.isbergue@kbr.be

 

Dr. Nathaël Istasse

Bibliotheekwezen, Belgische Bibliografie

+32 (0)2 519 53 94 | nathael.istasse@kbr.be

 

Erwin Pairon

Ontwikkeling van hedendaagse verzamelingen (wettelijk depot, aankopen)

+32 (0)2 519 55 29 | erwin.pairon@kbr.be

 

Kaarten en plannen

Dr. Colin Dupont

Afdelingsverantwoordelijke |Cartografie van de 16de eeuw

+32 (0)2 519 58 01 | colin.dupont@kbr.be

 

Kranten en hedendaagse media

Marc D’Hoore

Conservator | Kranten

+32 (0)2 519 54 43 | marc.dhoore@kbr.be

 

Munten en penningen

Prof. Dr. Johan van Heesch

Conservator | Munten en penningen, muntvondsten

+32 (0)2 519 56 08 | johan.vanheesch@kbr.be

 

Dr. Fran Stroobants

Munten van de oudheid

+32 (0)2 519 56 09 | fran.stroobants@kbr.be

 

Christian Lauwers

Munten van de oudheid

+32 (0)2 519 56 09 | christian.lauwers@kbr.be

 

Prof. Dr. François de Callataÿ

Griekse munten

+32 (0)2 519 56 03 | francois.de.callatay@kbr.be

 

Muziek

Dr. Marie Cornaz

Conservator | Musicologie en geschiedenis van muziekcollecties en -archieven

+32 (0)2 519.56.63 | marie.cornaz@kbr.be

 

Oude en kostbare drukwerken

Dr. Claude Sorgeloos

Conservator | Oude en kostbare drukwerken

+32 (0)2 519 57 31 | claude.sorgeloos@kbr.be

 

Dr. Michiel Verweij

Latijnse handschriften, codicologie, middeleeuwse en moderne handschriften, geschiedenis van het humanisme

+32 (0)2 519 57 86 | michiel.verweij@kbr.be

 

Prenten

Joris Van Grieken

Conservator | Prenten en tekeningen

+32 (0)2 519 58 04 | joris.vangrieken@kbr.be

 

Nathalie Roland

Onderzoeksproject Marselaer (17de eeuw)

+32 (0)2 519 58 34 | nathalie.roland@kbr.be

 

Sarah Van Ooteghem

Assistent-conservator | Old Master Drawings (1520-1800)

+32 (0)2 519 57 40 | sarah.vanooteghem@kbr.be